Kedimde Yara

Kedimin sırtında yara oldu küçük kedimin ısırdığını düşünüyoruz. Daha önceden de aynı tarafın sol kismı öyle olmuştu.

5 CEVAP

sarmanbirkedi

Bence gun icinde bir veteeinere alin derim. Pansuman yapsın yarayı temizlesin antibiyotik vurar falan. Ayrıca eğer kedileriniz anlaşamıyorsa birini güvenli bir yuvaya sahiplendirmenizi öneririm. Bu isirmak değil saldırmak

LadyAndCat

Aaaa bu ciddi bir yara!
İlk kez böylesini görüyorum.
Veterinere götürün belki de dikiş gerektirir. Diğer kediniz yaptıysa resmen saldırmış.

Diğer kedim değil sorun kendisinin yaptığını farkettik sürekli ayağı ile orayı kasıyor ve bu durumdan dolayı iyice mahvediyor

Anonymus552223

Mantarsa kaşinmaktan deri acilir.veterinere goturun buyur yoksa

Veterinere götürdüm. Mantar değil sebebini bilmiyorum daha detaylı nasıl öğrenebilirim onu da bilmiyorum