1 Yıldır Köpeğimden Ayrıyım

Bari

arkadaşlar benim bir köpeğim vardı yavruyken sahiplenmiştim 8 yıl benimle yaşadı ben özel sebeblerden dolayı onu güvendiğim birisine sahiplendirdim 1 yıl oldu görmedim hiç ve şuan görmeyi plnlıyorum gidip görücem beni unutmuşmudur yani ben onu görmeye gittikten sonra yanından ayrılınca beni istermi psikolojisi etkilenirmi bu durumdan

düşüncelerinizi bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim köpekler sadık hayvanlar beni görünce sıkıntı oluşurmu diye aklıma takıldı

5 CEVAP

BetaZed

Dostunuz sizi tandığında deliye dönüp üstünüze atlayacak mutluluktan deliricek sizinle zaman geçirmek istiyicek eğerki uzun bir görüşme yapmayacaksanız, belirli aralıklarda gidinki ağlamaya başlamasın. Örneğin 1 ay aralıklarla uğrayın yanına geliceğinizi bildiğinden ağlmaz

Bari

cevaplar biraz geç yazıldı ve ben oğlumu görmeye gittim herhangi bir sıkıntı yaşamdık teşekkürler fikirleriniz için

Mirtip

Sizi unutmamıştır, belki kırgın olabilir. Eğer bir kere gidip, bir daha gitmeyecekseniz bence hiç gitmeyin ama bundan sonra düzenli olarak ziyaret edecekseniz sizi her gördüğünde çok sevinecek..

hayvandost222

Sizi asla unutmaz, hatta geldiğinizde çok sevinip üstünüze atlayacaktır. Tabi kırılmış olabilir ancak köpekler sabırlı, sadık, anlayışlı ve çok affedicidir. Asla kötü bir şey düşünmeyin ve onu görmeye gidin. Hiçbir zaman ona ziyarete gitmezseniz, tamamen terk edildiğini düşünebilir...

hayvandost222

Benim de eskiden çok sevdiğim bir köpeğim vardı, tabi o zaman küçüktüm. Onu vermek hiçbir zaman vermek istememiştim ama zorunda kalmıştık. Babam onu sık sık görmeye gideceğimiz için söz vermişti. Ama sözünü tutmadı ve sadece 1 defa gidebildim. Onun yanına gitmemiz için yalvarıyordum, ama olmadı. Belki ben çok istemiştim, belki benim hiçbir suçum yoktu ancak çok vicdan azabı çektim. Özlemimi giderebilmek için her gün resimlerine bakıyorum. Keşke onu görebilsem yine ona dokuna bilsem onu çok özlüyorum. Zaten her gün rüyalarımda, bir ara hastalanmıştı ve öğrendiğimde tabi ki yıkıldım, uyuyamadı. Yine kendimi suçladım. Sonra dualar ettim ve çok şükür iyileşti. Ona dokunabilmek, görmek, sevmek için canımı bile feda ederdim, canım seni çok seviyorum, çok özlüyorum. BENİ AFFET...