Kısırlaştırma Sonrası Ameliyat Yerinde Şişlik

begister

1 hafta önce dişi kedimi kısırlaştırdık, şu an keyfi yerinde eski haline döndü fakat bugün ameliyat yerinde cevizden büyük bi şişlik farkettim sebebi ne olabilir?

22 CEVAP

begister

@Gozdetemizel peki sert bi şişlik miydi ben fıtıktan şüpheleniyorum

begister

tamamdır teşekkürler

begister

3 dikiş atıldığını söylemişti ben sargıyı çıkardığımda 1 dikiş gördüm ertesi gün o da yok oldu, bizimki yolmuş sanırım dikişleri, sargıyı ilk çıkardığımda bu şişlik yoktu her gün de kontrol ederim yarasını dğn ya da bugün oluşmuş buralarda araştırınca da fıtık olabileceğini öğrendim, doku gibi sert iltihapa benzemiyor fıtıksa tekrar ameliyat olsun istemiyorum bi 10 gün beklemek kedimin sağlığını riske atar mı çok endişeliyim, herkese teşekkür ederim ayrıntılı cevaplarınız için

begister

@lwb tamamdır çok teşekkür ederim sağolun

begister

@faytekin yabancı sitelerden de okudum sorun olmadığı da oluyomuş ama tekrar ameliyat ettiren çoğunlukta, iç organlar oluşan fıtık kesesiyle kaynaşıyomuş filan tekrar anestezi alsın da istemiyorum ama bakalım çok teşekkür ederim

Eymen27

Begister şişlik durumu indi mi ? Merak ettim.. şu an benim kedim de de aynı durum söz konusu

begister

@Eymen27 şişlik ameliyattan sonraki 10 gün içinde indi, şu an gayet sağlıklı hiç bir problemi yok kedimin.