Kedimin Derisinin Altında Oluşan Çıkıntı

Gulsew

Kedimin kaburgasının bitiminin tam orada yuvarlak cevizden küçük şeftali kabuğundan büyük bir çıkıntı oluştu. Ellediğimizde tepki vermiyor. Biraz sert fakat oynatabiliyoruz. Kedimin iştahı yerinde, halsizliği yok, kusma ve ishal gibi belirtilerle de karşılaşmadım. Yarın da veterinere götüreceğim fakat buraya da danışmak istedim. Lütfen böyle bir şey yaşamış olan kişiler cevaplasın.

8 CEVAP

ZehraBulutt

Aşı oldu mu kediniz yakınlarda?

Gulsew

Hayır, yazın aşılarını tamamlamıştım.

lwb

Benim kedimde de var, zararsız olduğu söylendi ama bir senedir duruyor bir değişme olmadan, ben de havaya bağlı olarak bir kaç gün içinde gidicem.
Veteriner ne dedi burda da paylaşabilir misiniz?

Gulsew

Maalesef bugün gittiğim veteriner hekim testlerin en yakın il merkezinde yapılabileceğini ve elle hiçbir şey anlayamayacağını fark etti. Bu yüzden yarın başka bir veteriner deneyeceğim. Ve şişliğin tam meme ucunun altında olduğunu farkettim ve bu beni baya korkutmaya başladı.

lwb

Sırtında değil de meme bölgesinde mi şişlik?

Gulsew

Evet kaburgalarının oradaki memesinin tam altında

lwb

Anladım, sizdeki bizimkinden daha farklı birşey sanırım.
Merak etmeyin böyle şeyler erken teşhisle tedavi ediliyor.
Geçmiş olsun

Gulsew

Arkadaşlar apseymiş. Ameliyatla aldılar çok şükür. Teşekkür ederim cevaplarınız için hepinize.