Matisse Mama 20 Kglik Paket?

PandAiluroSena

Matissenin 20 kglik paket secenegi var bazi online petshoplarda ama ismini pek bilmedigim siteler. Farminanin sitesinde de paket secenekleri sadece 1,5 - 10 kg arasi olarak belirtilmis. Bu 20 kglik paketler orjinal midir? Aranizda alanlariniz varsa guvenilir bir site onerebilirse sevinirim acil olarak siparis vermeliyim hic kuru mamalari kalmamis. Tesekkurler

3 CEVAP

Catloveerr

20 kglık paketine hiç rastlamadım farmina üretmediyse orjinal değildir

TATA4242

Orijinal midir değil midir bilmem ama en iyisi barkod numarasını farminaya atmak.20 kg hiç görmedim çünkü yada Farminaya bildir en doğru cevabı onlar verir,şimdilikde Matisse açık mama al.Uygun fiyata 1 kilo alsan,20 kg mama gelinceye kadar yeter.

PandAiluroSena

Cevaplar için teşekkürler, bahçedeki kedilere vereceğim için ufak miktarda mama yetmez o yüzden şimdilik et pişirip veriyorum cevap gelene kadar, olmadı 10 kglik alıp daha ucuz bir mamayla karıştırıp vericem içeriği birbirine benzeyen.