Pencere Güvenliği

Htcozlp

Merhaba,ben birkaç pencereye tel veya file taktırmak istiyorum.Takmayı biz halledecegiz.Fakat file mı yoksa kümes teli ni takmalıyım,internetten getirtemiyorum o kadar beklemek istemiyorum.Bunlari nereden bulabilirim,penceresinde tel veya file olanlar varsa siz nasıl yaptınız acaba,teşekkürler şimdiden :)

6 CEVAP

lwb

Sineklik ani çarpmalarda açılıyor, file kesinlikle

mavitilki

File de olur sineklik de tel de. Ancak standart sineklikler kolay açılıyor. Azıcık itseler bile açılır yani kedi sineklikleri var sağlam onlardan yaptırabilirsiniz. Telleri de çevresine bağlayabileceğiniz çerçeve gibi örebileceğiniz bir iple geliyorlar ancak kediler onu esnetiyor. Çıkıyorlar yine. O yüzden bi çıta olur bişey olur o ipi de yapacağınız çerçeveye sabitlerseniz daha sağlam olur.

poughkeepsie

Bizde sineklik var iş görüyor

Htcozlp

Suzionline ı takip ediyorum.Fakat hangisi en sağlamı hangisi olur,bunları internet hariç nerede bulabilirim,maliyeti uygun olan hangisidir bunu merak ediyorum.sineklik düşünmüyorum açıkçası hemen açılıyor dediğimiz gibi.Tel veya file taraftarıyım.Hırdavatçılara sordum yokmuş malesef..

pinarcaya

Sinekliklerin kilitli olanlari varmis sanirim. Bir de yukari dogru acilanlari varmis. Bana bunlar da mantikli geldi.

Htcozlp

Aslında kilit taktırılırsa dediginiz gibi sineklik de iyi olabilir,teşekkür ederim :)