Ekonomik Ve Kaliteli Bir Mama Önerisi Olarak...

bienien

Pekinez ve doberman cinsi iki köpeğim var, başlangıçta acana markasını kullanıyorduk fakat fiyatları şuanda oldukça uçuk durumda olduğu için marka değiştirdim. (12kiloluk bir mama köpeklerime sadece 3 hafta yetiyor.) Pekinez cinsi köpeğimin egzama sorunu var veterinerimiz tahılsız mama kullanmamı istedi. N&D markasının balıklı olanını aldım geçenlerde köpeğimin egzama,kaşıntı sorunu bir nebze hafifledi gibi oldu fakat şuanda yine aynı durumdayız çok ilginç bir şekilde, sorun çözüldü derken tekrar kaşıntılar başladı. Önerebileceğiniz, bu tarz sorunlarınızı çözmüş olan markalar var mı bütçeyi sarsmayacak? teşekkürler.

5 CEVAP

PandAiluroSena

Mama önerisi değil ama somon yağının iyi geldiğini okumuştum deri ve tüy sorunlarında isterseniz bir bakın

TATA4242

Köpeğinizin hassasiyeti var,vet.hekime götürmenizi ve hassas olduğu şey her ne ise bulunmasını isteyin.Mümkünse bu vet.hekim içeriğinde hiç et içermeyen,komisyon aldığı ürünleri tavsiye eden biri olmasın.

LadyAndCat

Egzaması olan köpeğinizin özel bir beslenme düzeni olmalı bunun için de veterinerinize danışmalısınız.
En iyi mama ve takviyeleri hekim sunabilir size...

Alaracatlover

Çok iyi değil ama egzama kaşınyo vs iyi geliyor diye biliyorum Felicia

Sselin1

Acana kullanirken bir sorun varmiydi ve hangi cesit acana kullaniyordunuz. Daha sonra N&d nin ringa balikli mamasini mi kullanidinz ?