Yaş Mama

poughkeepsie

Kedim 7 aylık. Yetişkin yaş mamalarından azar azar verebilir miyim? Bulduğum yavru yaş mamalarının hepsi tavuklu, kuru maması da tavuklu bu yüzden değişiklik olsun istiyorum. Sıkıntı olur mu?

5 CEVAP

lwb

Olmaz

onurtemiz

Verin sıkıntı yok tüm kediler yaş mamayı daha fazla yemeli. Ben haftada 2 gün veriyorum dediğimde “hani fazla veriyordun” cevabını alıyorum :D haftada 3 yapsam bütçe yeter mi bilmiyorum.
Schesir, Naturea, ND, Gimcat, Nutri, Chef’s Choise, Reflex Essential bunlar et oranları epey yüksek konserve mamaları

mavitilki

Olmaz kullanabilirsiniz.

sarmanbirkedi

Yaş mamada yavru yetişkin kısır vs ayrım olmaz. Tamamen satış stratejisi

Sselin1

Yetiskin mamalarinin icinde yavru kedi mamasinda bulunanan farkli bir sey yok. Insan yavrusu gibi düşünmeyin yavru kedi mamasinin özelligi yag ve vitamin oraninin daha yüksek olmasi. Zaten bu oranlarda markadan markaya degisir.