Koltuğu Tırmalamayı Engelleme

Miyysila

Kedim koltuğun arka kısmında bi yeri seçti ve sürekli orayı tırmalıyor yırtacak diye çok korkuyoruz. Tırmalama tahtasının yerini biliyor ve koltuğa yaptıkça kızıp tırmalama tahtasına götürüyoruz

17 CEVAP

Makelswon

Ben benimki bazamı mahvetmeye yakın sirkeli suyla silmiştim tırmalamaya çalıştığı yeri, artık koklayıp arkasına bile bakmadan kaçıyor :)

Zeke

Ben olsam o her inat ettiğinde ben de inat eder alırdım onu ordan.
Sonra da ilgisini dağıtmak için başka bir oyuncak (ip-top-poşet vs) kullanırdım.

Ama şu inada inat yaaniiii göze göz dişe diş olayı işe yarıyor gerçekten :D