Kedinizle Bir Anınız...

ardazeybel16

Kedinizle farklı veya özel bir anınız?

7 CEVAP

PandAiluroSena

Yatagim ranza ve ben alt katta yatiyorum, yatagimin yaninda da bir masa var laptopu falan koyup yemek yedigim. Masaya atlayip ordan ranzanin ustune atliyorlar yatmak icin. Gece uyurken kedinin sesine uyandim yataktan dogruldugum tam ona dogru baktigim anda o da masadan ranzaya atliyordu ama arka ayaklari boslukta kaldi koca kicini kaldiramadigi icin suratima ucan tekme atmisti :D Suikastci kedilerim var

lwb

İlk bulduğum an
Gecenin bilmem kaçı silivri sahil (bilen bilir soğuktur), çalılığın ordan bir kere gelen cılız bir ses, flashla açıp bakıp görebilmiştim öylece duruyor ortada dokunduğumda o ilk sesini duymasam ölü zannederdim o kadar soğuktu, etrafta köpekler, buz gibi hava. atkıma sarar sarmaz rahatladığını hissettim, anne ara ara yok, bekle bekle gelen giden yok, başka çarem kalmadı o kadar köpeğin ve soğuğun içine geri bırakamazdım. O gün bugündür bizimle

sarmanbirkedi

Bir kez kafasından opecektim tam o sırada kaldırdı kafasını ve opustuk

poughkeepsie

Geceleri normalde yatağımda ayak ucumda uyur. Bi gece oyun oynadık, hadi uyumaya dedim peşimden odama geldi. Yattık yatağa. Canı hala oyun oynamak istiyordu önce ayağımla oynadı sonra sırtıma çıkıp uyuyor muyum diye kontrol etti. Uyuyo numarası yapınca gelip göğsümün dibinde uzandı, patisini yanağıma koydu ve öyle uyudu. 2-3 saat sonra uyandığımda hala o şekilde uyuyordu :)

muffincookie

Sokakta bir kedim vardı.Yavruydu daha.İnsanlara yaklaşır herkes onu severdi.Bir gün ortadan kayboldu.Meğer birisi alıp evine götürmüş.Yiyip içmeden kesilmiş güzel oğlum.Sonra bulduk onu beni görünce kucağıma atladı.Onu çok seviyorum.Çok özledim bebeğimi...

Zeke

Bizim beşizler bahçemizde yaşıyordu.
Daha minicikler o zaman, 2 aylık falan.
Bir gece sağlam bi bağrışma sesi duydum hemen bahçeye koştum ki yabancı büyük bir kedi bizimkilerin birini, üstelik en favori kedişimi sıkıştırmış korkutuyo...
Nasıl kafayı yedim o an, nasıl sinirlendim.. Büyük kediyi kovaladım hemen..
Bizimkini görseniz..:( Minicik ya nasıl korkmuştu :( gel kızım dedim hemen pıtı pıtı yanıma geldi.. Kardeşlerinin yanına yatırdım, sevdim korkusu geçsin diye.
Ben onu severken tam 3 kardeş bana teşekkür etmek için elimi yaladı patisiyle tutup:))) özellikle bu kurtardığım uzun uzuuun yaladı :) o kadar tatlı bi andı ki onları daha çok sevmem mümkün değil sanıyoken daha çok sevdim :) ♡

LadyAndCat

Kedilerimle güzel dakikalarım her gün yaşanıyor...
İki kardeşi eve getirdiğimde Annem bunları görüp korkmuştu. Çok küçük oldukları için 13-14 günlüklerdi. Biberonla besliyorduk şimdi düşününce şaka gibi geliyor :) Popolarını siliyorduk kendileri yapamıyordu. Arka ayaklarını sürüklüyorlardı yani emekliyorlardı.