Bağışıklık Sistemi

Glsmn36

Arkadaşlar kedim sık sık kulak uyuzu oluyor şimdide mantar oldu veteriner bağışıklık sistemi zayıf dedi zylexis aşı yaptı üç kez iki gün arayla bi süre sonra aynı aşıyı tekrar yaptı bu kez dört defa iki gün arayla fayda etmedi 15 gün ara ile mantar aşısı yaptı bağışıklık sistemini güçlendirmek için ne yapabilirim lütfen yardımcı olun ????????

4 CEVAP

PandAiluroSena

Birincisi bu kadar ardarda asi yaptirmayin o bagisiklik icin olanin ne oldugunu bilmiyorum belki zararsizdir ama bana fazla gibi geldi dort tane? Ben supheyle yaklasiyorum ise zirt pirt asi yapmak karistigi zaman, ve mantar asisi cok agirmis diye duymustum, bagisikligini gidalarla yukseltin asilarla degil. Saglikli iyi bir mama yesin bir de yaninda immun44 verin toparlar. Benim de kedim kedi aknesi su an vet iki gunde bir antibiyotik yapicaz dedi istemiyorum dedim immun veriyorum tamamen gecmedi ama azaldi. Uyuzu ve mantari duzenli olarak temizleyin, umarim toparlar

lwb

Mantar aşısı çoook gereksiz.
Aynı durumu biz de yaşadık sürekli nükseden kulak problemleri vardı.
Oridermyl krem kullanın kulak içine ve bağışıklık toparlayıcı takviyeler.
Vedavet phytomins kullandım ben bir süre de immuneks, daha da nüksetmedi

Bağışıklığı güçlendirmek için imuneks şurup kullanabilirsiniz ve ama içinde şeker olduğundan kısa süreli kullanılıyor onun dışında gimcatin multivitaminini haftada 3 gün arayla çorba kaşığının yarısı kadar kefir sabahları haşlanmış yumurta sarısı verebilirsiniz ve kaliteli bir mama

Glsmn36

Arkadaşlar çok teşekkür ederim bilgiler için ????