Anne Kedinin Meme Sertligi

golgekaya

sokakta baktigim hamile kedim dogum yapali yaklasik 40 45 gun oldu ilk zamanlarda yavrulari emziriyordu fakat sonra cocuklar aldi yavru kediler dagildi su an sadece bir yavrusu yaninda kaldi onu da emzirirken gormedim son zamanlarda ve annenin memelerinin etrafi sert sert olmus bunun icin yapabilecegim bir sey var mi zamanla gececek bir sey mi

6 CEVAP

golgekaya

evet ben de biraz arastirdim ve cok sismis yaralanmis memeler gordum ilik papatya cayina pamuk batirip yavas yavas ovmanin ise yaradigini yazmis birkac kisi yarin sabahtan bunu deneyecegim umarim ise yarar

PandAiluroSena

Kediler 2 ayda sutten kesilir hala sut doludur memeleri emilmesi lazim yavru kedi bulabilir misiniz emmesi icin sut anne arayanlar vardir illa

PandAiluroSena

Diger bebekte neden emmiyor anlamadim hasta olabilir mi

golgekaya

biraz biraz kuru mama yas yas mama karistirip verince yiyor belki hala annesini de emiyordur ama ben gormemis olabilirim internette enfeksiyon gibi seyler okudum biraz gozum korktu

golgekaya

biraz biraz kuru mama yas yas mama karistirip verince yiyor belki hala annesini de emiyordur ama ben gormemis olabilirim internette enfeksiyon gibi seyler okudum biraz gozum korktu

PandAiluroSena

Ben de yavrularini erkenden kaybeden memelerindeki doluluktan sislikten dolayi yara olan kediler oldugunu duymustum