Kedimin Cinsi Nedir?

Herammm

Arkadaşlar kedimin sizce cinsi nedir?

19 CEVAP

Chinchilla değil de Ankara kedisi ile british longhair kırması veya o tarzda bişey safkan değil

LadyAndCat

Uzun tüylü evcil beyaz :))

TATA4242

Yüz yapısı yuvarlak,kulaklar geniş ve gözlerde yuvarlak.Kuyruk tilki kuyruğu gibi,bu özellikler van kedisi özelliği,beyaz olmasından dolayı ve uzun tüylerinden dolayıda yüksek ihtimalle Ankara kedisi melezi.

Makelswon

British longhair veya scottish straight olabilir. Anne ve babasına bağlı. Çok tatlıymış maşallah

lwb

Bence de ankara kedisi

dtaylan03

Ankara kedisi

mervegck06

safkan ankara kedisi değil çünkü ankara kedilerinin gözleri çekik olur bu minnoşun yuvarlak kırma olabilir.

TATA4242

Çekik değilde badem göz diyelim :) Şimdi biride Van kediside saf beyaz oluyor der,arkadaşlar ben olmuyor demiyorum ama van kedilerinde tüylerinde leke vardır ve Van kedileri çift renkli tüyleri vardır.Yani british bir kediye bu kedi gri demekden farksız bir mevzu.Beyaz gibi görünür ama beyaz değildir,içinde farklı renkler barındırır.

Herammm

Teşekkür ederim cevaplarınız için

minnoskoss_123

Çok tatlı maşallah, tüyü kadar ömrü olsun:)

Herammm

Çok teşekkürler :)

Anonymus552223

O parlak ve zeki bakislar tekiri andiriyor ama tuy rengi ve uzunlugu ankara kedisinden almis olabilir

Herammm

Ankara kedisi olabileceği söylendi ama tam benzemiyor da sanki...

Herammm

Veteriner van - ankara kırması olabilir ya da ankara - british longhair kırması dedi. Anne babasını bilmiyorum sahiplendiğim kişi chinchilla olduğunu söylüyor ama onlar bizim kızdan çok farklı.

Minimesi

Ankara kedisi benimde Ankara kedim var 2-3 aylıkken benimkinde öyleydi tipi zaten fotoğrafımdada kedim var ama fotografta 7aylik