Kedim Ne Zaman Mama Yemeye Başlar

cicek67

Kedim yeni doğum yaptı ya. 3 4 saattir bebekleriyle uyuyor yemedi içmedi bi şey ne kadar sürer ki bu. Acıkmıyor mu ki hiç. Ne zamana kadar böyle devam eder ilk kez kedim doğurduğu icin çok bilgisizim :(

7 CEVAP

ZehraBulutt

Siz mamasını yanına götürün yavrularını bırakıp kalkmak istemez şu an.

fadime35

Maması yakınında olsun. Çok fazla da rahatsız etmeyin. Yalnız bırakmaya çalışın.

PandAiluroSena

Benim kedim sokak kedisiyken uc defa dogum yapti ilk ikisinde ilk bir haftada birer tane bebek kaybettik maalesef, birisi isten geldigimde olmustu altinda kalmis, bi gozunuz hep ustunde olsun hele ilk annelik tecrubesi oldugu icin sapsallik yapabiliyorlar :) ilk bir hafta onemli

cicek67

Gözüm üstlerinde çok şükür anne kedi yemek yiyor tuvaletede gitti kakasını çişini yaptı öğlen saatlerinde :) inşallah hiç kayıp yaşamayız çok üzülürüm çünkü :(

Natkarat

Anne kediler iç güdüleri nedeniyle yavrularını korumak için plasentalarını doğum sonrasında yemektedirler. Bu plasentalar besleyiciliği çok yüksek olduğu için anne kediler bir gün boyunca açlık hissetmezler. Bu sebeple yemiyorlar. Yani doydukları için bu şekilde. :) O kadar çok kedi doğurttum ki soru veya sorununuz olursa danışabilirsiniz.

cicek67

O öyle masum masum bakınca çok üzülüyorum ağlaya ağlaya içim çıktı :( şimdi yemeye başladı çok şükür, çok korkuyorum bi şey olur diye. Bebeklerini altında bırakır falan dediler tedirgin oldum bırakıyorum ki :(

cicek67

O öyle masum masum bakınca çok üzülüyorum ağlaya ağlaya içim çıktı :( şimdi yemeye başladı çok şükür, çok korkuyorum bi şey olur diye. Bebeklerini altında bırakır falan dediler tedirgin oldum bırakıyorum ki :(