Gece Kediniz Ne Yapıyor

Kbr66

Gece yatarken kediniz sizle beraber mi yatıyor yoksa kapınızı kapatıyor musunuz?

13 CEVAP

lwb

Sabaha kadar uyuyor, hatta sabah bile ben yataktan çıkana kadar yatakta yatıyor. Minikliğinden beri benimle olduğu için o da gece uyumaya sabah kalkmaya alıştı sanırım çünkü diğer kediler gibi gece ordan oraya vs yok

lwb

Beraber yatıyoruz

BalliBadem

Kapım açık oluyor eskiden benim yatağımda yatardı sonra annemin yanında ama şimdi kendi yatağında yatıyor ben kalkınca kalkıyor

dilaraxx

birlikte yatıyoruz da daha yatar yatmaz oyuna benim üstüme çıkmaya başlıyor

Mirtip

Yattığımız odada kendi yatağı var orada yatıyor. Canı isterse yanımıza geliyor, kendince uygun gördüğü bir boşluğa devriliyor :)

ZehraBulutt

Kediniz yavruysa sizi uyutmaması normal ben neler çektim büyüyene kadar, ayaklarımı ısırırdı gelip. Uyumadan önce iyice yorun oynatın, yine de sizi uyutmuyorsa kapatın kapınızı, sizin uykunuzu almanız da önemli. Şu anda benim kapım hep açıktır uyurken, beni rahatsız etmezler, gerçi şu an iki kedi oldukları için canları da sıkılmıyor. Bazen ben yatıyorum onlar hala oynamaya devam ediyorlar, uykuları gelince bazen benim yanımda, bazen kendi yataklarında uyuyorlar. Ama en sevdiğim sabah uyanınca yataktan kalkmadan gelip kendileri sevdirmeleri, biraz keyif yapıp sonra kalkıyoruz. Yani biraz sabredin düzene girer.

Kbr66

Sabaha kadar uyuyor mu sizle birlikte bizimki gece asla uyumuyor uyutmuyor

Kbr66

Benim kedim kapıyı açık bıraktığımızda asla uyutmuyor oyun istiyor kapattığımız da ise kapının önünde miyavlıyor sizce ne yapmalıyım

pinarcaya

Bana sarilip uyuyor ????

altininannesi

Benimki benimle uyuyor,eğer o gün onunla çok oynamadıysam gece oynayalım diye uyutmuyor.O yüzden gece yatmadan 1 saatimi ona ayırıp güzelce oynayıp sonra da uyuyoruz.Arada uyanıp yüzümü koklayıp elime sürtünüp geri yatıyor.Sabaha karşı uyanıyor ve onu sevmemi istiyor :)

onurtemiz

Kendi evi holde. Odamda yatağı da var. Uyuyor geceleri ama yer değiştiriyor. Kapımı aralık bırakıyorum. Bir benim yanımda bir koltuğumda bir onun yatağında bir kendi evinde :D

Ha ama eskiden gündüz enerjisini atmadıysa geceleri biraz koşturmayı sever. Yatmadan önce oyun oynuyorum o da epey uyuyor sonra Ben kalktıktan sonra bile yattığı yerden izleyebiliyor

cckzk

Sokakta hastayken bulduk iki haftadır benle kalıyor bir haftadır sağlıklı geceleri ısık kapanınca uyuyor hastayken yatakta beraberdik ama artık odamdaki koltukta uyumayı tercih ediyor etraf aydınlanana kadar ya da birileri kalkana kadar kalkmıyor. Gece sizi uyutmuyorsa araştırdığım kadarıyla önerim burada yazılanlar gibi uyumadan önce oyun oynamak bu sürede mama yemesin oyununuz bitince verin ki, acıkmış karnını doyursun sonrasında da mis gibi uyusun, kızgınlık dönemindeyse geceleri miyavlaması uyumaması normal ama denilen yöntemler genelde kedilerde işe yarar...

catmayacat

tam saat 2de ayak ucuma uzanıp uyuyor benimki