Parazit Aşısı

dilex

Merhabalar kedim için iç ve dış parazit aşısı önerebilir misiniz

2 CEVAP

Merhaba bununla ilgili ben de çok araştırdım. Bir tane veterinerden Broadline Spot-On solution tavsiyesi aldım. Hatta kullanıldı da. Uzun süre etkiliymiş ve diğer markalara nazaran farklı parazitlerde etki ediyormuş. Yalnız Türkiye de sadece veterinerler de mevcut. Yurtdışından ilk kez sipariş geçtim. https://tr.petbucket.com/p/9289681/broadline-spot-on-large-cats-55-165-lbs-25-75-kg---6-pack.html buradan.

nidaxu

bende broadline diyorum