Bağışıklığı Düşük Kedi İçin Takviye

SenanurKsl

Merhaba arkadaşlar bi tane kedimiz var yaklaşık 1 yaşında küçüklüğünden beri sürekli hastalanır hatta bi kere yeşil yeşil akıyodu burnu hapşırıyodu antibiyotik tedavileri kullanıyoduk , en son bu seferde çenesinin atlında kızarıklıklıklar oluşmaya başladı veteriner bağışıklığı düşük kedi kısırlaştırma da yapmadı o yüzden imuneks kullanmaya başlayacağız İMUNEKS DIŞINDA BAĞIŞIKLIK İÇİN NELER ÖNERİRSİNİZ LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM.

9 CEVAP

lwb

http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=37

https://www.************.com.tr/vetri-science-lysine-immun-kedi-bagisiklik-sistemi-destekleyici-ve-koruyucu-tablet-60-adet?amp=1

ZehraBulutt

Phytomins kesinlikle, doğal destekleyiciler olarak da kefir, ev yapımi yogurt, zerdeçal ve ilikli kemik suyu çok faydalı

SenanurKsl

Teşekkür ederim ikinize de şimdilik imuneks+kemik suyu+zerdeçallı kefir içirelim dönüşümlü önerdiğiniz kapsül takviyeleri de araştıracağım:)

ZehraBulutt

Zerdeçalın tam etki gösterebilmesi için bir miktar karabiber ve zeytinyağı da eklenmeli.

Berrumeke

llysine kullanabilirsiniz viral hastalıkları engellemesi için
Biz aminasol desteğinde veriyoruz direnci artsın diye sizde kullanabilirsiniz

onurtemiz

yoğun öneri üzerine ben Viyo aldım 7x30 olanını. 3 gündür kullanıyoruz zaten süresi 1 hafta. En az 6 ay ile 12 ay arası etkisini sürdürüyor diye öğrendim. Siz de bir araştırıp bakının derim
Ama yanlış hatırlamıyorsam sizin kediniz Acana ile besleniyordu. (bilmiyorum aynı kediden mi bahsediyoruz ) İçerik olarak süper harika bir mama kaliteli yaş mamayı haftada 2-3 sefer verirseniz kedinizin en sağlıklı kedilerden biri olur her zaman, bu benim şahsi düşüncem tabi. Acaba başka bir kediniz daha mı var?

SenanurKsl

Aslında çok yakın arkadaşımın kedisi onun 2 kediisi var şuan bende 3 kedi var, ben Acana Orijen kullanmayı keseli baya oluyor erkek kedilerim kısır N&D kısır mamaya geçtik bi tane de dişi kedi katıldı aramıza onu da dün kısırlaştırdık, burada bahsettiğim kedi arkadaşımın 2 kedisinden biri kendi kedim gibi de aslında kendi kedilerimden farkı yok bu kedi maalesef felicia ile beslendi arkadaşımın maddi durumu sebebiyle şimdi N&D kuzulu yaban mersinli mamaya geçtiler. Yani toplam 5 kedi var diyelim ilgilendiğimiz bu aralarında en hassası işte anlattığım gibi kilosu yerinde iyi yiyo ama bağışıklık sorunu var.

SenanurKsl

Bu arada dün kısırlaştırdığım dişi kedim de an itibariyle çok keyifsiz daha hiş yemek yemedi su içmedi yatağın altında duruyo çıkarmaya çalışınca bağrıyo dokundurmuyo kendine böyle olması normal mi biraz endişeleniyorum:(

İnternette bir sürü kedi vitaminleri var ama önerim size viyo+gimcat multivitamin +beaphar top 10 +her sabah haşlanmış yumurta sarısı +3 günde bir çorba kaşığı kefir imuneks de kullanmaya devam edin