Kum Temizliği

poughkeepsie

Kumu kaç günde bir tamamen temizliyorsunuz? Bahsettiğim içindeki kumu tamamen döküp kum kabını yıkamak vs

10 CEVAP

Mirtip

2 haftada 1:)

Sselin1

2 kedim oldugu icin bazen 10 günde bir. Bazen 2 haftada bir. Kullanmayanlar icin dar aralikli kürek kullanmanizi tavsiye ederim en küçük parcalari bile toplarsiniz kumunuz uzun süre temiz kalir. Tabi kumunuz ince taneliyse.

Bcanaydn

15 günde bir döküp kabını da yıkayıp temiz kum döküyorum bu şey gibi geliyor bana temiz nevresim serip duş alıp uyumak gibi:):)

Fel__2

Ayda 1 hepsini döküp yıkıyorum

Günde 1 kez kumu normal temizliyorum 2 haftada 1 de tüm kumu temizliyorum.

Bellasmom

Haftada 1 kumu komple değiştiriyorum. Ne kadar güzel topaklanırsa topaklansın idrarlarda ufak parçalanmalar oluyor o yüzden rahatsız oluyorum. Tabii benim yaptığım çok abartı gelebilir.

BalliBadem

3 haftada bir fln

pinarcaya

Ayda 1

Herkese göre değişir ama ideal olarak 1 ayda 1

PandAiluroSena

bir paranoyak benim galiba haftada 2 defa komple döküp yıkayan :)