Yavru Kedi İcin Mama Önerisi?

Aklimda nd ve royal canin var yavru kedi icin hangisini önerirsiniz?

7 CEVAP

Gokberk39

Acana grasslands öneririm.

altininannesi

Ben kızıma N&D tavuklu narlı veriyorum bayıla bayıla yiyor :')

Sselin1

N&d icerik olarak daha iyi.

Ben Proplan optistart junior tavsiye ederim. Küçükken çok fark ediyor mama çünkü. Tüyleri kiloları vs. doktorlar bile ne ile beslediğimi sormuştu. Sonrasında değiştirebilirsiniz, ama ilk aylar önemli.

cagdan

ıslak mamaya alışırsa hepsini iştahsız yemeye başlar. genelde böyle olur. Ama ıslak mamasız da böbrek hastası olma yolunda ilerler, bi program belirlemeli veterineriniz.

cagdan

gökberk sekersiz mi?

Gokberk39

Şekersiz mi derken anlayamadım