Proplan Açık Mamalar

kedicitayfa

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 8 aydın pet shoplardan açıktan kiloyla Proplan kısırlaştırılmış kedi maması alıyordum. Satıcı gözümün önünde sıfır paketi açıp tartıyordu. Malum daha ekonomik diye buna geçmiştik. Fakat kedimde aşırı tüy dökülmesi var. Mevsimsel mi ya da bu mamadan mı kaynaklandı bilemedim. Sizce ne kadar güvenilir bu mamalar?

1 CEVAP

Bellasmom

Paketi sizin önünüzde açıyorsa güvenemeyeceğiniz bir durum olduğunu sanmıyorum eğer tüketim tarihi geçmemişse.