Kedimde Her Gün Başka Yerinde Mantar

Dbolulu

Kedimde sürekli başka yerlerinde mantar çıkıyor 3 taneydi şimdi farklı bölgelerde çıkmaya başladı hergün inceliyorum nereye elim değse mantar anlamıyorum neden böyle oluyor

19 CEVAP

lwb

En iyisini yapmış

TATA4242

Eczanelerde satışı var,bundan yaklaşık 1 ay önce tekrar almıştık.Oceral sprey veya exodermil kremde alabilirsiniz.Tabii ki fiyat ve boyut olarak ve etki olarak,Crystalin daha iyi.Büyük boy olandan alın,eğer sizede bulaşırsa,sizde kullanabilirsiniz.

Dbolulu

Kantaron yağını kullanmam önerenler çok olduğu için sorayım dedim crystalini alıcam zaten yarın birde lavanta, elma sirkesinide alırım en azından denerim teşekkür ederim

Dbolulu

Tata bağışıklığı için immun 44 şurup kullandınız mı yada kullanan tanıdığınız var mı ? Daha önce vet. immunzinc vermişti halada kullanıyorum