Kedimin Makatında

ardazeybel16

Kedimin makatı kırmızılaşmış ve galiba dışkı kalıntıları var. Sorun yaparmı?

7 CEVAP

PandAiluroSena

dışkı kalıntısını temizleyin de o mavilik ne boydan boya olan ?

ardazeybel16

kısırlaştırma yapıldığı için batikon gibi birşey

lwb

Kaka kalıntılarını temizleyip gözlemleyin, kakasına da bakın eğer kan varsa kakasında hekime gitmelisiniz ama kurumuş kaka renk almış gibi duruyor

ardazeybel16

dışkısında kan yok fakat biraz kızarmış makatı

lwb

Zorlanmış olabilir mi?
Biraz kakasının yumuşaması için ıslak mama miktarını arttırabilirsiniz

Natkarat

Renkte sıkıntı yok gibi duruyor. Muhtemelen biraz cıvık tuvalet yaptığı için kalan parçalar kurumuştur.

ardazeybel16

yok zorlanmış olamaz çünkü ishal şuanda