Köpeğimin Irkını Bilen Varmı?

BluE46

Irkını bilmiyorum sanırım sokak köpeği değil bilen birisi yardımcı olabilir mi merak ediyorum

16 CEVAP

lwb

Çoook tatlı, peluş oyuncağa benziyor

Anonymus552223

Nereden buldunuz bunu cok guzel masallah

Mirtip

Minyatür bi kutup ayısına benziyor çok tatlı:)

ygiz_mrtt

Daha yavruyken belli olmuyor biraz daha büyüyünce anlaşılır

Peluş oyuncak gibi bu ne ya çok minnoş :DDD

BluE46

Bende, kutup ayısına benzetiyorum

minnoskoss_123

Çok tatlı, ben ve de sanki yavru bir kutup ayısı gibi:)

ZehraBulutt

Bir ara coca cola peluş kutup ayısı veriyordu ben de ona benzettim :))

Aa evet ona benziyor valla :DDD

Affaccann

Labrador retriever

TATA4242

Öncelikle kusuruma bakmayın,cinsi Labrador Retriever ve büyüyüncede çok tatlı oluyorlar,ama şuan ki hali kadar değil.Golden Retriever büyüklüğünden daha tatlı oluyor (şahsi görüşüm)bu kadar ciddi yazı yeterli.Yaaa bu neee böyle yaa vallaaa,yastık niyetine üstüne yatasım var,benim kedi taşıyamıyor (denedim) :D
Dipnot;Nazar değmesin...

BluE46

Güzel yorumlarınız ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim :))

benissexo

nerden sahiplendiniz acaba? kırma bir köpeğe benziyor çok var böyle sokö, büyük ırk olur büyüyünce büyük ihtimal

BluE46

Doğru tespitler bunlar :D

BetaZed

Biraz daha büyümesini bekle şuan %60 lık tahmin oranı var. net şekilde orta büyük ırk, anne veya baba golden olabilir