Kedimi Kısırlaştırmama Rağmen Koku Bıraktı

surayilmz

kedimi 3 gün önce kısırlaştırdım fakat az önce yine koku bıraktı bu normal mi ?

4 CEVAP

ZehraBulutt

Kısırlaştırdıktan sonra kısa bir süre daha devam edebilirler koku bırakmaya, hormonlar düzene girince bırakacak

Anonymus552223

Evet normal. Birkac hafta, varolan hormonlar bitene kadar devam edebilir

Evet normal bende erkek kedimi kısırlaştıralı 1 ay oldu hala kolumdan tutup çiftleşme hareketi yapıyor Bi geçmedi

surayilmz

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için,kesilir hemen diye düşünmüştüm görünce korktum