Gençlik Hastalığı Kendini Tekrarlar Mı?

Tdemiroz

Merhaba, kızım bundan 7 ay önce çok ağır bir gençlik hastalığı atlattı. Tek korkum bu hastalığın tekrar etmesi. Bu hastalığın tekrarlama gibi bir durumu var mı?

6 CEVAP

Tdemiroz

Gerçekten mi :( Sürekli bağışıklık güçlendiriciler kullanıyorum, veterinerimizle koordine halindeyiz şu an Allah'a şükür çok iyiyiz ama gelecek için çok kaygılanıyorum ya tekrar ederse diye.. Çok zorlu bir süreç atlattı, veterinerler bile yüzde 95 kaybederiz büyük ihtimalle dedi o zaman bile tutundu kızım.. Şimdi çok iyi gidiyoruz umarım tekrarlamaz. Çok teşekkür ederim tekrar

Anonymus552223

Cok gecmis olsun

lwb

Malesef var, bağışıklığını yüksek tutmalısınız

Evet var ama bağışıklığını güçlü tutarsanız hiç birşey olmaz

Evet biliyorum onlar hasta olunca insanda hasta gibi birşey oluyor geçen sene kedimi fib den kaybettim maalesef 3 ay boyunca uğraştım ama işe yaramadı 3 ay boyunca bende yemekten kesildim çok kötü bir seneydi onlara yeterki birşey olmasın

Tdemiroz

Başınız sağ olsun çok zor bir durum gerçekten.. İnsan manevi ve psikolojik olarak çok yıpranıyor. Biz de aile üyeleri olarak kaç aydır kendimize gelemedik hala bir korku var. Çok zor bir ikilem..