Evde Yüksek Yerlere Çıkma İsteği

catmayacat

Anket

Gerekli
(13 oy)
Gereksiz
(3 oy)
Toplam (16 oy)

Yüksek yerlere çıkmak ile ilgili çok şey görüyorum bu ara stresini atmak daha rahat etmek için vb. her kedi ister mi böyle bir şey? ve siz kedinize böyle bir yer sağlıyor musunuz?

4 CEVAP

Kevserhaksever

Odamı tamamen onun her yere ulaşabileceği şekilde degistirdim. Kedi çadırı aldım o bile dolabın tepesinde olmadığı sürece yatmıyor. Huzursuz hissettiği zaman yüksek yerlere çıkıyor bunu doğası gereği yapıyor. Bu yüzden gerekli diye düşünüyorum. :)

ZehraBulutt

Evet bizim 2 mt'lik kedi ağacımız var çok seviyorlar, tırmanmayı da üstünde uyumayı da. Kediler yüksek yerlerde kendilerini güvende hissediyor. Bütçeniz varsa böyle bir şey almanızı tavsiye ederim. Elinizden geliyorsa kendiniz de yapabilirsiniz, internette çok güzel örnekleri var. Ama olmazsa olmaz değil tabi. Yüksek yer sevmek de kediden kediye değişiyor benim bir kedim dolapların tepesine çıkar diğeri hiç öyle bir şey yapmadı. Ama ağacı ikisi de seviyor.

Sselin1

Bizimkilerde dolap üstüne çıkarlar hep. Özellikle vete gidecegimiz zaman erkek kedim hemen dolap üstüne atlar :)

catmayacat

teşekkürler cevaplarınız için