Kedim Yemek Yemiyor Su İçmiyor

Sut_lac

İki gündür halsizdi yemesi ve su içmesi baya azaldı. Gece kustuğunu görünce sabah veterinere götürdüm hemen. Midesini üşütmüştür dedi mide koruyucu iğne yaptı. Vitamin iğnesi yaptı ve antibiyotik iğne yaptı. Üç iğne çok olmaz mı dedim (7 aylık kedim) olmaz dedi. Akşam oldu ama hep uyuyor su ve mamasına dokunmadı bile. Kendini temizliyor uykusundan kalkıp sonra geri uyuyor ve hala halsiz. Kucağıma alınca hoşuna gidiyor gırlıyor. Başka yapabileceğim bir şey var mı beklemek dışında. Şimdiden çok teşekkür ederim.

3 CEVAP

Merhabalar hills in a/d restorative care yaş mamasını kullanabilirsiniz sadece veteriner kliniklerinde satılıyor kedinizi toparlar iştahını açar benimde kedim Ekim 2019 da üşütmüştü 1 hafta boyunca o mamayı kullandım şuanda iyi şükürler olsun ve her sabah yumurta sarısı verin + gimcat multivitamin

PandAiluroSena

bir kedi bir defa kustu diye antibiyotik iğnesi ne oluyormuş tahminle? tahlil falan yaptı mı yoksa üşütmüştür diyip tahminle mi üç iğne birden yaptı? et alıp haşlayıp vermeyi deneyin kuru mama yerine

PandAiluroSena

ve immun44 şurup kullanmıştım ben yemeyen içmeyen kedimde veteriner tavsiyesiyle, iştahını açıyor kedinin