Ciğer?

muffincookie

Sokak kedilerine yaş mama mı alayım yoksa ciğer haşlasam direk versem yeter mi?Ciğerçok zengin bi besin kaynağı.Su ihtiyacınıda karşılarmı

3 CEVAP

PandAiluroSena

ben de ciğer haşlayıp veriyorum ama her gün vermek iyi değil malum a vitamini toksisitesi riski var, çorbalık alıp haşlayıp verebilir, haftada 1-2 gün ciğer haşlayabilirsiniz.

Ciğer tabikide ve arkadaşın dediği gibi makarnayı haşlayıp ikisini karıştırarak verebilirsiniz ciğerin suyunuda katarsınız güzel olur

Catloveerr

Ciğer güzel olur ucuz yaş mamaların içeriği iyi değil. Ciğeri yapıp suyuyla birlikte verirseniz su ihtiyaçlarını karşılar. Ciğerli makarna da yapabilirsiniz çoğaltmak için.