Kedim Çok Saldırganlaştı

ardazeybel16

Arkadaşlar kedim çok saldırganlaştı son 4-5 gündür sadece seviceğim zaman ısırıyor başka zaman ısırmıyor fakat ısırıncada oyun manasıyla ısırdığını sanmıyorum çünkü önceden ısırdığı zaman acıtmıyordu fakat şimdi gerçekten acıtıyor ne yapmam lazım? bu arada kedim kızgınlıkta değil 2hafta önce falan kısırlaştırdık

4 CEVAP

ardazeybel16

yazdığımı okusanız daha iyi olur

Görmemiştim kusura bakmayın

Sselin1

Bir rahatsizligi olabilir bu yüzden ona dokunmanizi istemiyor sanirm ya da evde stres yaptigi bir durum olabilir

Kısır değilse kızgınlıkta olabilir