Su Pınarı Filtresi

Bugün marka mamadan sipariş verdiğim m pets su pınarı geldi önce güzelce yıkadım kurdum fakat filtreyi yıkarken içinden siyah bir sıvı çıkıyor sonra su pınarını çalıştırdım bir süre çalıştı su pınarının içindeki su siyah renk olmuş acaba kirmi çıkarıyor? Şuanda pislik gitsin diye suyun içine koydum

17 CEVAP

Evet gayet güzel su şuanda normale döndü bende kedim iki dk da bir su içiyor :) çalışırken ses çıkarmıyor tavsiye ederim

TATA4242

Evet normal bir durum,aktif karbon,kömür gibidir,yani korkulacak birşey değil.Suyu temizleyen,asıl iş yapan o.

TATA4242

Filtrede aktif karbon takılıdır.Ondan siyah su çıkıyordur.

ZehraBulutt

Evet ilk kullanımda karbon çıkıyor. Cadopette 20 dk çalıştıktan sonra üst tabladaki karbon parçacıkları olan suyu dökmek gerektigi yazıyordu. Nasıl izlenimleriniz m pets hakkında, memnun kaldınız mı?

ZehraBulutt

Artık cadopet ne zaman bozulursa :) Ben de alıştım cadopete ya, gerçekten su içmeleri çok arttı, gerekli bir şeymiş su pınarı.

Anladım teşekkür ederim iyi akşamlar

Natkarat

Kaç ml olanını aldınız? Birde ne derece sessiz? Yani sus sesini seven birisi için mi sessiz :) yoksa hiç ses duymuyor musunuz? Benim çalışma odama çok yakın bir yerde maması ve suyu yer aldığı için ses çok önemli. Sırf bu nedenle xiaomi'nin ürününü getirtmeyi planlıyordum. :)

@mie m pets su pınarını aldım aslında 170 TL ama marka mamada 140 a düşmüş

pinarcaya

Benim cadopet elektrikler gidip geldikten sonra cok sea cikarmaya basliyor. Fisten cikarip tekrar takinca duzeliyor. Bunun disinda memnunum. Az once de yedek filtre siparisi verdim.

pinarcaya

Su pinarlarinda pahali olan daha kaliteli olmuyor bence. Daha once kaliteli bir marka denemistim. 1 sene dayandi. O da ite kaka. Simdikinden daha memnunum.

pinarcaya

Cicekli olandan annemde var. Az su akitmaya basladi zamanla.

Zararı yoktur demi? Normal bir durum

2000ml olanını aldım sadece arada su sesi geliyor bu kadar ama yakınına yaklaşınca tabikide azıcık bir ses var

Mie

Hangi su pınarını aldınız acaba? biz de bakıyoruz hesaplı ve faydalı bir şey

cagdan

Bende drinkwell var 1500ml motor sesi çok kulak tırmalayıcı