Kedim Ben Uyurken Aniden Atlıyor Yüzüme :)

Kedidelisi12

Öyle güzel bir an ki :) biz kedimizle beraber uyuyoruz. Ama biliyorsunuz uykuları deliksiz değil ve apartman dairesinde avlanma düşüncesini bir türlü silemiyoruz kafalarından :)) gece uyanıyor mesela birden lap diye suratımın önüne atlıyor. Gözümü bir açıyorum kara kara kocaman göz. Kaçıyor 2 dk sonra tine yine atlıyor. Tırnak vs çıkarmıyor ama bazen korkuyorum zarar verir mi acaba? Yoksa işi gücü oyun mu :) anlatırken bile hoşuma gidiyor. Bi ısırayım patisinden yaw

9 CEVAP

Kedidelisi12

6-7 aylık. Bir görseniz. Gece yarılarında gülme krizlerine sokuyor bizi. Anlamsızca lap lup yüzümüze atlıyor göz göze geliyoruz tam burun buruna karanlıkta kapkara gözlerle bakıyor. Kaçıyor 2 dk sonra yine burun burunayız :)) bir keresinde yemin ederim kafama vurmuştu. 3-4 kere peş peşe pat pat vurdu gece 4 gibiydi. Öldük gülmekten. Biz gülüyoruz o şaşkın şaşkın bekliyor. Sonra iki saat aşk yaşadık yoruldu yattı :D

lwb

Suratınıza zarar vericeğini zannetmiyorum ama belli de olmaz, bazen benimki de oyunla karışık ısırıyor burnumu

karamelek19

Gerçekten aşırı sevimli :D bende okurken güldüm :D o boncuk boncuk bakışınıda tahmin edebiliyorum

Kedidelisi12

O bal rengi gözleri simsiyah zeytin gibi oluyor. 7 de uyanıp işe gidiceğim halde o tipini görünce gece 3-4 de onla beraber uyumuyorum aşk yaşıyoruz sabah da servisi zar zor yakalıyorum :D

Sudeckmkc

Uyurken göz kapaklarınız kirpikleriniz hareket ediyordur ondan :) kalıcı zarar vermez en fazla bir iki tırmık izi olabilir ????

TATA4242

Kediniz yavru ise normal davranışları,büyüyünce daha çok,yalnız vakit geçirmeyi seviyor.Tıpkı insan gibi.Ama kediniz 8 aylık ve üzeriyse gerçekden kıskandım.Değeri bilin :)

TATA4242

Zaten aynı odadayken uyutmaz ki :)

Bue

Aynı durum bende de var bu sabah yüzüme atlayan sevimli bir bıdık sayesinde uyandım. Sanırım sıkılıp oyun oyna benle kalk artık diyorlar :)

Anonymus552223

Ay tatlislar, keyfini cikarin buyuyunce yapmiyorlar boyle seyler:( ama nolur nolmaz tirnaklarini kesin bence belki yanlislikla yolabilir