Erkek Kedim Cinsel Organını Yalıyor

ceydaaa26

Kedim kac aylık bilmiyorum sokaktan sahiplendim. Bugün cinsel organını 3 kere yaladığını gördüm bu kızgınlık belirtisi mi acaba

7 CEVAP

E yalasın çocuk temizleniyor işte :). Kızgınlık belirtisi değil. Hem de daha küçük kediniz fotoğraftan anladığım kadarıyla.

ZehraBulutt

Küçükken çok temiz olmuyorlar, büyüdükçe daha aktif yalanıyorlar, o yüzden yeni görmüşsünuzdür.

Bellasmom

Temizlik amacıyla yapıyordur. Kızgınlığa girse çok daha büyük belirtiler görürsünüz. Yüksek sesle miyavlar, erkekse koku bırakır, kendi yerden yere atanlar bile var.

sarmanbirkedi

Temizlik amaçlı sık sık yalarlar. Kızgınlık falan değil

Temizliyor :)

nidaxu

ay daha bebiş o kızgınlık değildir temizliyodur

ceydaaa26

2 aydır benimle ilk defa gördüm o yüzden biraz panik yaptım :)