Kedimin Cenesinin Altında Bölgesel Tüy Dökülmesi Var Sebebini Bilen Var Mı Acaba?

Mkrch

Bilen var mk acaba

6 CEVAP

Suraemir

Mantar olmuş olabilir mi hiç başımızdan geçmedi umarımda geçmez ama genelde öyle diyorlar

gulatakan

Mantar mi değil mi anlamanız için wood ışığı var kliniklerde onla bakiyorlar.ucret de alınmıyor genelde muayne için,mantarsa çok hızlı yayılıyor bir an önce öğrenip ona göre hareket edin derim

Sudeckmkc

Mantar egzama ya da başka bir deri hastalığı olabilir scottish kedilerde daha yaygın oluyor bu tarz sorunlar. Ama basitçe sakız ağda bant gibi bi şey yapışmış ve tüyleri çekilip kopmuş da olabilir. En iyi teşhisi tedaviyi vet hekim bilir. Mantar gibi bulaşıcı bir hastalık da ecosin adlı ilacı veterinere sorabilirsiniz

Mkrch

teşekkür ederim cevaplarınız ıcın

Ebrarh

plastik mama kabımı kullanıyorsunux

Mkrch

Evet plastik mama kabı