10 Kg Mama

MiaaPatiii

Kedilerime sağlıklı 10 kg mama sipariş vermek istiyorum sizce hangi marka almalıyım ? 2 kedim var 3 kg falan yetmiyor 10 kg en iyi mama hangisi dir mümkünse balıklı

7 CEVAP

En iyileri düşünürsek kesinlikle İnstinct Orijen veya Acana kullanın derim.

ND ye bütçeniz yetiyorsa ND alın olmadı advance alın.

TATA4242

Bütçenizi yazarsanız daha iyi yardım edebilirler.

Golosi
Matisse
Mystic
Britcare
Düşük ve Orta gelirlilere hitap ederken
Sanabelle
Fitmin
Orta gelir ve Üstüne hitap ediyor.
Nd
Acana
Orijen
İnstinct
Wildfield
Naturea
Bravery
Üst gelir düzeyine hitap ediyor.
Tavsiyem pirinç içeren,özellikle gluten içeren ürünlerden uzak durun.Pirinç yüksek oranda arsenik içerir ve gine yüksek oranda nişasta barındırıyor ve bu nişasta vücut tarafından şekere dönüştürülüyor.Özellikle et içeren ve et içerik oranı belli olan ürünleri kullanın.Et vr yan ürünleri veya proteini şeklinde ibareleri gördüyseniz,arkanıza bakmadan kaçın.
Yurt dışında bir çok marka var ama bizde,en çok güvenebileceğiniz ve aşırı pahalı olmayanlar ;
Acana
Orijen
İnstinct
N&D
Bravery ide yazmak isterdim ama oran belirtmediği için ve içeriği fiyatının hakkını vermediğinden,yazmıyorum.

MiaaPatiii

Teşekkür ederim sizlere :)

MiaaPatiii

O kadar bütçem yok malasef ve 2 kedime yetmez sürekli alacağım bir mama değil yinede teşekkür ederim ND düşünüyorum :)

MiaaPatiii

Bütçe sorun değil 2 kedime ne kadar yeter o mama kullanmıştım bir ara çok minik di mama acaba doyuruyor mudur :D

ND tabikide trueinsinct de güzel mama ama maalesef her zaman bulunmuyor