Kedi Tırmık İzleri

MiaaPatiii

Ellerim kollarım hep iz içinde kaldı internetden baktığımda güneş ışığına tutmayın iz kalır diyordu zaten güneşe tutmuyorum ama yinede iz kalıyor kollarım neyse de ellerim kötü duruyor bu saatten sonra geçirmek mümkünmudur acaba. İnternet den görmüştüm kaç sene sonra geçti benimki diyor bazıları bazılarıda omur boyu kaldı diyor ne yapcam? Krem falan bir çözüm yokmu adım jiletçiye çıktı resmen :D

7 CEVAP

Bellasmom

Aslında zamanla geçiyor ama uzun süredir geçmiyor diyorsanız Contractubex isimli bir krem var ameliyattan sonraki dikiş izlerine bile iyi geliyor deneyebilirsiniz tabii içeriğini iyice okuyup.

MiaaPatiii

Uzun süredir var evet 2 senedir falan dediğiniz kremi araştıracağım teşekkürler :)

Bellasmom

Rica ederim :)

Tugce66

madecassol tavsiye edebilirim size ve kedisi olan herkese

MiaaPatiii

Geçiriyormu kalan izleri peki :)

Benim en fazla 3 haftada geçiyor iz kaldığını görmedim zaten iz kalsaydı elimi gören kaçardı

MiaaPatiii

Benim kaldı malesef kendimi jiletliyorum sanıyorlar :Dd