Kedi Piresi İçin Doğal Çözüm

esragncl

internette kedi piresi için biberiye yağı kullanılabildiğini okudum. deneyen arkadaşlarım var mı? bir zararı olur mu?

3 CEVAP

Kedimiriltisi

Cetrefilli islere girmeye gerek yok, pire o kadar nalet bi sey ki hayvancagizlari cok rahatsiz edip uruyorlar. Tek cozumunuz pire damlasi ben her seyi denedim ama oyle kurtuldum.

TATA4242

Ben doğal yöntemler ile öldürdüm,lavanta yağı ve biberiya yağı ve her gün elma sirkesi tüm vücuduna.Lavanta ve biberiye karıştırıp çayını yaptıkdan sonra tüm vücüduna.Ama bunlardan sonra iç parazit çıkıyor,pire iç parazit yapıyor,kediniz kendini temizlerken,yumurtalarda içeri gittiğinden,iç parazit yapması kaçınılmaz.Doğal çözümler yanında,her yeri elma sirkesi ile temizlemelisiniz,1 lt suda lavanta kaynatmalı,çam pencereleri açmanız ve onları evden kovmanız gerekli.500 ml kaynamış suya 1 adet parçalanmış limon atıp,1 gece bekletin.Daha sonra kedinizin gine diğer yöntemler gibi,tüm vucuduna uygulayabilirsiniz.En basit yöntem kedinizde,iç parazitde oluşacağı için,broadline iç-dış parazit damlası kullanmak.Bağışıklığını eski haline getirmek için,omega 3 ve probiotic takviyesi,sarımsaklı tabletler kullanın.Pire çok zararlı bir canlı mutlaka bağışıklığı düşürür.İleride mantar olmaması için bunları uygulayın.

Doğal çözümler kedinin üstündeki bütün pireleri öldürmüyor maalesef bence veterinere gidip dış parazit damlası yaptırabilirsiniz