Her Sabah Ben Bıktım Siz Napıyosunuz Bi Cevap Yazın?

Suraemir

Ya arkadaşlar 6. Ayımız daha erkek bristish fold kedim var aşırı bana düşkün yemek yaparken bile mutfakta oturup beni izliyor mutfakta uyuyor duşa girerim beni bekliyor çamaşır asarım önümde arkamda hep resmen aşık ama her sabahta beni kalk diye uyandırmaya çalışıyor geceden mamasını koyuyorum sabah 6 gibi miyavlıyor diye bu seferde saat 8 gibi başlıyo gelip gitmeye yanıma miyavlıyor kalk sev beni diyor sürtünüyor bana kafamda mırıl mırıl uykusuzluktan gebereceğim bende hatta dün biraz poposuna vurdum çünkü yüzüme çıkmıştı hafif elime çiş geldi bugünde yatak başlığımda buldum bana kızıp yaptığını düşünüyorum başka kızgınlık belirtiside yok çünkü ama beni bu kadar darlamasına ne diyorsunuz? Başka odaya geçeyim uyanıp tık yanıma geliyor ama sabahları ızdırap yani

13 CEVAP

Suraemir

Perde açıyordum canı sıkılmasın diye sabahları aşmayacağım artık bende uyuduğumu bilsin yorulmuyorda oynatayım diyorum 1 saat anca dayanabiliyorum hep oynasak oynayacak zaten ben yoruluyorum o yok biraz önce suratına diyorum ben insanım sen hayvansın sen bütün gün uyuyosun beni niye uyandırıyorsun diye şapşal şapşal bakıyor her şeyi anlıyorlar bence de takmıyolar :D

Anonymus552223

Hep oyle ama varliklarina o kadar alistim ki uyurken agirligini hissetmezsem eksik kaliyorum. Mirlayarak uyumama yardim ediyorlar. Temizlikte is yaparken vs önüm arkam geziyolar seyrediyolar. Sadece yerleri silerken kapatiyorum cunku pati izi oluyo.

Peliinky

ne guzel iste size sevgisini olabildigince gosteriyor hayvan,belki biraz fazla gosteriyor ama seviyor sizi :D, bizse bizimkinin pesinden kosuyoruz sevmek icin, umarim gercekten vurmamissinizdir cunku bu ona sadece uzuntu ve aci hissettirir, onlar bizim gibi irade sahibi degildirler yani dogruyla yanlisi pek ayiramazlar,bunu yapmayin,bu fazla sevgi konusunda ise aksam onu bir odaya kapatmayi oneren arkadas olmus bunun onun ruh sagligi icin pek saglikli oldugunu sanmiyorum, bence kediniz siz uyurken gelirse kendi odanizin kapisini kapatabilirsiniz almayabilirsiniz oldugunuz odaya ( bir odaya kapatmak yerine evin diger girebilecegi odalarini ona acmaniz daha iyi gibi) ama bizimki kapimizi tirmikliyor oyle olunca :D, oyle olursa da yaniniza alin miyavladiginda yattiginiz yerde arkanizi donun tepkisiz kalin, belki bikar bu sekilde, bilemiyorum :D idrar konusunda ise takipte kalin onu saglik sorunu olup olmadigini o sekilde anlarsiniz ve veterinere gidebilirsiniz bu sekilde,unutmayin onlarin sagligindan asıl uzmanlar anlar

ygiz_mrtt

uyumadan önce onunla oyun oynayıp olabildiğince yorun. hem size olan aşkını giderir hemde mışıl mışıl uyur. bende aynı sıkıntıdan muzdartiptim sesinden başka odada bile uyuyamıyordum süreki ağlıyordu kıyamayıp yanıma alıyordum

Suraemir

Evet ama kafamın üzerine çıkması beni uyandırıyor onun dışında mırlamasına çok takmıyorum da uyandıracak şeyler yapıyor

Anonymus552223

Himm kucukse ondandir, bir sure sonra sizin temponuza alişiyorlar. Benimle uyuyup benimle uyaniyor bizimkiler. Sadece sabah koru mamalari yoksa mamaya uyaniyoruz

pinarcaya

Sabah aciktigi icin sizi uyandiriyorsa otomatik mama kabi alip sabahin o saatlerine ayarlamanizi tavsiye ederim.

Suraemir

Yok acıktığı falan yok uyanınca susup kendi yatıyor

cagdan

1.si sizde uyku apnesi varsa size bişey oldu sanıp telaşlanıp hayatınızı kurtarıyor olabilir çünkü uyandırıp geri uyuyor yorumunu gördüm. 2.si çiş dediğiniz sızınıtı anal kese akıntısı olablr makatının iki yanında kese vardır ayda bir baskı uygulayıp veteriner boşaltır yoksa iltihap olur kokar çocuk çünkü kızgınlık belirtisi de yok demişsiniz.

Minimesi

En kötü ihtimalle enbüyük odayı örneğin salonu ona ayır o kapıyı akşam kapa kumunu mamasını hepsini o odaya koy ama nekadar iyi olur bilemem ama alışırsın uyandırmasına bence biraz sabret

Suraemir

Bugün öyle birşey yok dünden beri kaç defa çiş aldım kumdan bazen anlamak zor hayvanları ama kapıyı kapatamam kapatınca sinirleniyor bizimkide en fazla bi misafir gelince kapatıyorum uyuyor zaten ya da misafirlerin yanına gelmezse ellemiyorum hiç bu sabah kendini sevdirmek için geldi ondan miyavlıyor sevince sorun yok sabah 7 de seviyorum :D çişinde de sıkıntı yok kumuna yapmış dün sinir olduğu için belki de öyle yaptı çişini yaparkende ses seda yok takip ediyorum

onurtemiz

Geceleri enerjisini atmadığını sürece devam edecektir buna genel olarak.

Gece saklambaç oynayın. İple koşturun lazer kullanın toplar oynattırın. Oyun oynayın iyice sevin sabah yanınıza gelmemeye başlayacaktır.

Suraemir

Alakası yok deli gibi koşturuyoruz zaten bazen de oyun oynuyoruz daha ne kadar oynatayım ki :D