Aşılar

Makelswon

Kedimin lösemi hariç ilk aşılarının hepsi yapıldı. Lösemi aşısını biraz araştırdıktan sonra korkup yaptırmadım. Aranızda yaptırmayıp sorun yaşayan var mı?

5 CEVAP

velespityesil

Sorunuzun tam cevabı değil ama ben yaptırıp sorun yaşamayanlardanım.

Bellasmom

Evet ben de 2 doz yaptırdım hiç sorun yaşamadım. Ölümcül sonuçları olan bi hastalık olduğu için içim rahat etmedi yaptırdım.

Minimesi

Bende lösemi aşısı yaptırdım hiç problem olmadı

kediniz dışarıya çıkmıyorsa sıkıntı deil veya evde başka kedi yoksa hiçbirşey olmaz

Makelswon

Bi kedi daha sahiplenmek istiyorum o zaman yaptırmam gerek galiba