Sürekli Birşey Düşürmesinin Önüne Geçmek İçin

Kedim her gün ama her gün saat 5-6 civarında rafimdaki şeyleri düşürüyor ayna, kalem, bitki, çimen, süs eşya bilmemne demeden herşeyi kırıp döküyor ama hep aynı saatte ve ne kadar kızsam da devam ediyor artık uyuyamıyorum :D bunu önlemenin yolu varmı ??

7 CEVAP

TATA4242

Valla orasını annem biliyor,bir kaç kez,bilerek(gözümle gördüm,itinayla seçiyor) annemin değer verdiği eşyaları kırdı.Annem güzelce azarladı,bir daha yapmadı.Anneler harbi evlat yetiştirmede profesyonel,kızım diyo zaten :D

:DD hepinize tesekkurler gercekten vazgecirmek cok zor ne kadar kizsam da (ki kizamiyorum) yapmaya tam gaz devam ediyor her sabah 6 da kalkiyorum 7 de kalkcagima :D

BalliBadem

Kızın geri koyun hayır deyin devam ederse hafifce kafasına vurup hayır deyin eşyayı koyun bizimkide öyleydi artık yapmıyo yapsada sonra kızınca yapmıyo sadece sinirlenirse fln bişeyleri atıyor eskiden her gün en az 1-2 bardak kırılırdı

Mirtip

Kediler rutini seviyor :)
Benimki de her sabah 5te dikkat çekmek için gürültü yapıyor ve dönüp bana bakıyor uyanmış mıyım diye. Uyanana kadar bunu devam ettiriyor. :)

Sudeckmkc

Kedilerde cezalandırma yöntemi işe yaramaz burnuna vurmak poposuna vurmak sadece sizle inatlaşmasına yatağınıza dolabınıza işemesine sebep olur. Biblolarınız , ufak saksılarınız,sallanan yapraklı çiçekleriniz ne yaparsanız yapın kedinizin en sevdiği oyuncaklar olacaklar. Her yöntemi denedim senelerdir türlü türlü kedi besledim ama böyle yani çözümü yok :)

sarmanbirkedi

Vurmak ne ya eşek mı bu. Siz ne kadar vururusaniz o o kadar inatlasacak ve size sevgisi azalacaktir

Anonymus552223

Bir seyi kaldirsan düsürecek baska sey bulur. Ortada bir sey yoksa parkeleri kazar, dolap kapaklarini açıp kapatir, kapilari vurur vs.. 5 de kalkcan sevcen mamasini koycan mecbur.