Kedim Sürekli Yerleri Kokluyor

poughkeepsie

Dünden beri kedim durmadan yerleri kokluyor. Maması suyu var, açlıktan falan değil. Neden olabilir?

7 CEVAP

yakın zamanda yerleri sildiniz mi ya da her zaman kullandığınızdan farklı bir temizleyici kullandınız mı? Veya bir oda spreyi filan. Benim kedim genelde ev temizlenince yapar böyle

Eve misafir geldimi yakın zamanda? Onların kokuları olabilir

poughkeepsie

2 hafta oldu bu soruyu soralı, endişelenecek bir şey yokmuş @emreucar112 nin dediği gibi evi silmiştim onu kokluyormuş çünkü her sildiğimde aynı şeyi yapıyor :) teşekkürler hepinize

radagast

sadece kokluyor mu yoksa yalıyor mu? yalıyorsa vitamin-mineral eksikliğinden olabilir.

Minimesi

Kumu pisse veya azsa yada yeni kum aldıysan ve beğenmemişse kumu veya kokusunu değiştirmiş sen kokusunu beğenmemişse kumun tuvaletini kuma yapmaz belki yapacak başka bir yer arıyordur

eozgeu

Benim kedim de bugun uyudu uyandi aksam yerleri koklamaya başladı. Mamasi suyu var tuvaletini de yapti. Ben de internetten arastiriyorum ama hic bulamadim

Aysenmstura

Sinek karınca falan da görmüş olabilir belki