Kedimin Burnundaki Bu Kahverengi Lekeler Ne Acaba?

Seyma6390

Burnunda kahverengi lekeler var ne acaba? Bir cilt hastalığı olabilir mi?

8 CEVAP

Sudeckmkc

Hep vardı ise doğum lekesidir bazı kedilerin gözünde bile olabiliyor kaşınma lekelerde büyüme tüy dökülmesi yoksa endişe etmenize gerek yok :)

Seyma6390

Önceden de vardı.

Seyma6390

Evet hep vardı. Teşekkür ederim ????

Normal bir durum

LadyAndCat

Burnunda benleri var çocuğun:))

Minimesi

Önceden de varmıydı sonradan mı çıktı önceden varsa bazen bazı kedilerin burnunda leke olur ama sonradan çıktıysa ne oldu bilemem belki çikolata yada çamurdur

Sudeckmkc

Hep vardı ise doğum lekesidir bazı kedilerin gözünde bile olabiliyor kaşınma lekelerde büyüme tüy dökülmesi yoksa endişe etmenize gerek yok :)

Sudeckmkc

Hep vardı ise doğum lekesidir bazı kedilerin gözünde bile olabiliyor kaşınma lekelerde büyüme tüy dökülmesi yoksa endişe etmenize gerek yok :)