Gimcat Cheese Biotin Tüy Sağlığı Kullanan Var Mı

Herammm

Gimcat Cheese Biotin Tüy Sağlığı Kedi Peynirli paste almayı düşünüyorum kullanan var mı ? tüylerine iyi geliyor mu

7 CEVAP

Sselin1

Ödül mamasi veya malt amaçlı kullanabirsiniz onun haricinde tüylere gözle gorulur bir etkisi yok. zaten hafif bir takviye.

TATA4242

Vitamin yada malt vermek yerine,sorunun kaynağını bulmak lazım.Tüy dökümüne sebep olan,iç ve dış faktör ne,burası önemli.Protein eksikliği veya yetersiz beslenme kaynaklı birşey var ise,malt veya vitamin bir işe yaramayacaktır.Kansızlık,demir eksikliği gibi nedenlerden kaynaklı problem var ise,gine hiç biri bir işe yaramayacaktır.Ben bu yüzden yorumlara göre değil,kedime göre alıyorum.Bu sebeple vet.hekime götürmenizi tavsiye ederim.İnsanların bile,saç dökülmesi için kullandığı çoğu ürün,iyileştirme sağlamıyor, bırakılınca,tekrar dökülüyor.Yani kanser gibi düşünün(Allah korusun)ilaç kullanıyorsunuz,ölmüyorsunuz,bırakınca tekrar eski haline getiriyor.Bu ürünleri doğru şekilde kullanmak için,öncelikle tahlil vb.yaptırmak gerekir.Antibiyotik(kamu spotu)gibi oldu,kusura bakmayın.Bu şekilde anlatmam gerekiyordu.Ülkemizde düzensiz şekilde,antibiyotik başda olmak üzere vitamin vb.ilaç tüketimi olduğundan uyarı yapmak istedim.İnsanlar tarafından üretilen,vitamin veya minerallerin,doğadaki gibi olmadığını unutmayın.Vitamin ve minerallerdeki,fazla kullanımın kansere kadar giden neticesi vardır.

bence gimcat multivitamin alın oda tüylerine fayda eder hem vitamin alır kedime ben 4 aydır aralıksız kullanıyorum tüylerindeki parlaklıklar arttı hemde dökülmüyor

Bcanaydn

Ben kullandım kokusu peynirli cipslere benzettim ve pek bir yararını görmedim 1 tüp bitirdik

bihtercik

1 tüp bitirdik ama bir faydasını göremedik.
sadece tüy kusmuyordu,kakasıyla çıkıyordu zaten bu özellikte tüm maltlarda var

Herammm

teşekkürler

rrumeysa

Malt olarak bolovia da güzel. Ben kedime onu veriyorum.