Kedi Kapalı Tuvalet

Bcanaydn

Kullandığım kapalı tuvalet artık küçük gelmeye başladı bizimkine şu otomatik kedi tuvaletleri var kolu çeliyorsun kendini temizliyor falan tamda anlatamadım ama varmı kullanan memnun kalan aranızda

5 CEVAP

britishoglum

En iyisi kendi elimizle kendimiz temizlemek. Sonuçta annelerimiz biz bebekken her şeyimizi temizliyorlardı^^

Sselin1

Bu tarz bir tuvalet kullanacaksiniz en iyi marka kumu kullanmaniz gerekiyor. Yoksa dagilan dibe yapisan kumlar berbat eder kumu.

bihtercik

kullanmadım ama internette baya yorum var.
çoğu kişi memnun ama o kol kısmı plastik olduğu için çabuk hasar görüyormuş.
şahsen o fiyata onu vermek yerine *** de satılan çınar xxl kum kabını alırım.

onurtemiz

Dediğiniz Catit ürünü ise o yarı otomatik ve hassas olduğunu söylediler
ama aşağı yukarı 2000 tl olan otomatik kedi tuvaleti var ona iyi dediler

Bellasmom

Ben de kullanmadım ama merak ettiğim için bir sürü yorum okudum. Söylenildiği gibi kol kısmı çok hassas oluyormuş ve kolay bozuluyormuş ve beni en çok düşündüren kısmı ise topaklanan idrarlarda parçalanmalar oluyormuş ve güzel temizlenmiyormuş.