Merabalar Köpeğimin Irkını Söyleyebilecek Kimse Var Mı?

Rose1212

1 hafta önce otobanda bulduğum köpeğimin ırkını bilmiyorum. Kırma olduğunu düşünüyorum ama ne kırması olduğu hakkında bilgisi olan var mı? Tşk ederim.

4 CEVAP

bihtercik

kırma değil.
sokak köpeği cinsi :)
çok tatlı maşallah

Aa cok tatli yaa. Yiyecem bunu mumkunse :)))

Rose1212

Evet gözlerine tatlı olmasına ayrı Bi güzellik katıyor kuyruk tam kıvrak olması ve gözlerinin renkli olması kırma olduğunu düşündürdü nedense arka ayakların da 6 parmak var. Ve kim otobana atmışsa köpeğin değişik davranışları var ne istediğini anlamak istiyorum ama anlamıyorum davranışlarından çömeldiğim zaman altıma girip meme arıyor emiyor gibi yapıyor aynı yeni doğmuş yavrular gibi ve sürekli ısırarak oyun oynamak istiyor can acıtacak şekilde dişleri kaşındıgını düşündüm ama böyle davranışta bundan daha fazlası oldugunu düşündüm birşeyler söylemek istiyor davranışları ile ama ne oldugunu çözemedim bilgisi olan varsa ona göre eğitmek istiyorum. Bilgilerinize ihtiyacım var. Ona kızmak istemiyorum çok ısırdıgı zaman kızıyorum ama 1 dakika sonra aynı şeyleri yapıyor. Anlıyor söylediklerimi yüz ifadesinden anlaşılıyor ama bu davranışının sebebini çözemedim

minnoskoss_123

Çok tatlı:)