Erkek Kedi Kızgınlık Belirtileri

Fel__2

Erkek kedilerde kızgınlık belirtileri nelerdir, koku bırakma haricinde? Genelde hep dişi kediler hakkında yazılmış

6 CEVAP

surayilmz

10 aylık benim kedim 4 gün oldu kısırlaştıralı ama hala koku bırakıyor özellikle yatağıma bir süre daha devam edicekmiş bu olay tavsiyem koku bırakmaya başlamadıysa kısırlaştırın böylesi çok zor

ZehraBulutt

Acı acı miyavlama, dışarı çıkmak isteme, oyuncaklarla ya da kolunuzla çiftlesmeye calışma, koku bırakma, agresiflik. Erkeklerde bunlar kızgınlık belirtileri.

surayilmz

benim ki sadece koku bıraktı,miyavlama vs başka bir belirti olmadı

Fel__2

Baktım zaten. Hep dişi kediler hakkında bilgi verilmiş. Erkek kedilerde koku bırakma var. Ama her erkek kedi koku bırakmaz diye duymuştum.

Fel__2

Kaç aylıkken kısırlaştırdınız benimki 9 aylık olucak 1 hafta sonra daha kızgınlığa girmedi

bihtercik

aslında googlea yazdığınızda bile bir sürü sonuç çıkıyor.
hemen hemen buradakiyle aynı cevaplar :)