Kedimin Aşısı Eksik Mi?

Nrcn_arsln

Kedimi 12sinde alıya götürecektim ama çok fazla yoğundum ve çarşıya çıkamadım. Taa 20'sine sarktı. Yaptıracağım aşı kuduz aşısıydı hekime gittiğimizde bi aşı daha yaptı. Karma ve kuduz aşısını aynı gün oldu. Hekime sordum, aşıları tamamen bitti mi diye o da bitti dedi, peki kaç tane aşıları var toplamda dedim. 4 tane var dedi, ee iki tanesi nerede. Mesaj da gelmedi. Bunu merak ettim açıkçası, acaba diğerleri farklı durumlarda mı vuruluyo da vurmadı şimdi?

8 CEVAP

Losemi var bir de

Bellasmom

2 karma 2 lösemi ve 1 kuduz şeklinde olur ilk aşılar parazitleri saymazsak eğer.

Nrcn_arsln

Ah teşekkürler. İçim rahat uyuyacağım şimdi. Cevap veren herkese tek tek teşekkür ederim ^^

Daha sonra yapacaktir muhtemelen cogu veteriner ayni gun yapmaz

Bellasmom

Ama tabii ki hepsi aynı gün olmaz benim kedime 1 er hafta arayla vurmuştu veteriner.

Nrcn_arsln

Ama bitti aşıkarı tamamen dediler. Lösemi aşısı olmadı.

@nrcn_arsln lösemi aşısına o kadar da gerek yok bende kedime yaptırmadım eğer kediniz dışarıya çıkmıyorsa yada evde başka bir kedi yoksa gerek yok

Nrcn_arsln

Ama bitti aşıkarı tamamen dediler. Lösemi aşısı olmadı.