Kedim Dünden Beri Sürekli Hapşırıyor.

Kuzucansu44

Ben de grip gibiyim. Boğazım filan ağrıyor, sesim kısık. Acaba benden geçmiş olabilir mi? Veya neden hapşırıyor sürekli? Dün karma aşısını oldu ve aşı olduğu zamandan beri uyuyor. Bununla bir alakası varmı acaba?? Yardım ederseniz sevinirim ????

6 CEVAP

İnsandan kediye grip geçmez ama bence bir veterineri arayın karma 1 gün halsizlik yapabiliyor

Kuzucansu44

Kedi nezlesi veya kedi gribi olma ihtimali varmı acaba?
Veterinerimiz daha dün geldi ve kedim gayet sağlıklıydı ama dün öğlenden beri hapşırması durmuyor.

BettyS

Ya astımdır ya da nezle olmuştur veterinere götürmenizde fayda var

İştahı nasıl peki? Burnundan sümük akıyor mu? Akıyorsa hep diliyle burnunu yalar

Kuzucansu44

Mamasını yemiyo ama burnu filan akmıyor. Sadece hapşırıyor

TATA4242

Kediden insana hastalık geçme riski düşüktür ama insandan kediye hastalık geçtiği vakalar görülmüştür.Bu tarz durumlar kedi için öldürücü olabilir,hastayken yanına yaklaşmamaya ve evi havalandırmaya dikkat edin ve mutlaka vet.hekime müracaat edin.