Kedimin Tuhaf Davranışı

Sutlaccigim

Merhaba, 1.5 yıldır benimle olan 5 yaşında kedim var. Bir kaç kere kere tuhaf bir durum yaşadım, yüzüstü yattığımda gelip kafamı patiliyor, saçlarımı çekiyor ve dün gece de kafamı dişledi. Bana bir şey olduğunu sandığından mı yapıyor diyorum ama yapma kızım diye de konuşuyorum. Uyanıkken sorun değil ama uykudan böyle uyanmak pek iyi olmuyor. Sizlerin aklına gelen bir şey olur mu?

2 CEVAP

poughkeepsie

Oyun istiyor olabilir mi? İlgi için yaparlar genelde bu tarz şeyleri

Sutlaccigim

5 yaşında, 1.5 yıldır beraberiz ve bugune kadar oyun cabalarima hic cevap vermedi :)