Kısırlaştırma Ameliyatı Sonrası

bbukett

11 aylık dişi kedimi geçtiğimiz cuma kısırlaştırdım.Bugün 3.gün yemesi içmesi ve tuvaleti iyi durumda,o konuda bir sıkıntısı yok ama geldiğinden beri sürekli uyuyor.Acaba bu hali normal mi yoksa ben fazla mı telaş yapıyorum? Ne zamana tam olarak kendine gelir ve halsizliği geçer?

3 CEVAP

Dişi kedilere de kısırlaştırma erkek kedilere göre daha ağır oluyor bence normaldir ben erkek kedimi kısırlaştırdığımda akşama doğru eski hareketliliğine gelmişti

BettyS

Anestezinin etkisi az da olsa vardır fazlaca uyuması bu nedenden. Benim de kedim ameliyattan sonraki hafta hiç olmadığı kadar fazla uyudu. Su içme sıklığını kontrol edin vücudundan atması için su içmesi yeterli olmalı. Az içiyorsa şırıngayla dişlerinin ağzından yavaşça sıkabilirsiniz ben anesteziyi vücudundan çabuk atması için suyu bu şekilde vermiştim :)

bbukett

Ya aslında dün gayet içiyordu suyunu ama bugün içsin diye bekledim daha içmedi.Şırıngayla içirmeyi deneyecem.Teşekkür ederim :)