Kedim Kucağa Alınca Bağırıp Isırıyor

Herammm

Arkadaşlar 2,5 aylık kedim kendini sevdiren sıcak bir yapıya sahip ama bugün kucağıma aldığımda ona dokunduğumda viyaklıyor gibi bir ses çıkarıyor, sonrasında da inmek için elimi ısırıyor. Aynı zamanda bugün çok durgun:( Bir rahatsızlığı olabilir mi? not: yemesi içmesi normal.

6 CEVAP

Herammm

Çok fazla huzursuz oldu veterinere götürdük. Kabız olmuş ve gazı varmış o da sancı yapıyormuş.

Suraemir

Kabız gibiyse yaş mama verin hatta evde kendiniz yapın yiyebileceği sebzeler ve et türünü karıştırıp biraz zeytinyağı ilaç kullanmak çokta sağlıklı değil hayvan olsun insan olsun gaz sancısı için karnını okşayın ve hareket ettirin bağırsaklar hareket edince çalışır biliyorsunuz

Sselin1

Yaş mama verin maltta iyi gelecektir yas mamayi duzenli olarak vermenizi tavsiye ederim

Yemesi içmesi normalse birşey olacağını zannetmiyorum ama gözlemleyin benim kedimde öyle kucağa alınca sinirleniyor ben almıyorum istediği zaman zaten kendisi geliyor sizde öyle yapın

sarmanbirkedi

Her kedi kucak sevmek zorunda değil

Geçmiş olsun gazı ve kakası düzelesiye kadar daha çok hareket ettirin oyun oynayın hemen atlatır